EVÄSTEIDEN KÄYTTÖ
Evästeiden avulla parannetaan sivuston toimivuutta ja sivuston sisältöä. Evästeiden avulla kerätään tietoa sivuilla vierailuista ja tallennetaan tietoa joka sallii meidän luoda uusia ominaisuuksia kuten vertailutyökalun. Evästeet eivät tallenna henkilökohtaisia tietoja. Löydät lisää tietoa evästeistä Yksityisyydensuoja sivulta.

Ajoneuvon sijainti

PP-auto Oy
Maksjoentie 8-9
08200
Lohja
Puhelin: 075 3040 5200

PP-auto Oy

Maksjoentie 8-9
08200
Lohja
Puhelin : 075 3040 5200

Osaston yhteystiedot

Uudet ajoneuvot

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-18.00
La 10:00-14:00
Puhelin
075 3040 5210
Raimo Lehtinen automyyjä raimo.lehtinen@sok.fi

050 307 1544

Jani Lepistö automyyjä jani.lepisto@sok.fi
Miikka Salminen automyyjä miikka.salminen@sok.fi
Sami Sarjula myyntipäällikkö sami.sarjula@sok.fi

044 0405 322

Sonja Vasko autosihteeri sonja.vasko@sok.fi

075 3040 5250

Titta Karttunen autosihteeri titta.karttunen@sok.fi

075 3040 5202

Vaihtoautot

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-18.00
La 10.00-14.00
Puhelin
075 3040 5220
Tapio Luoma automyyjä tapio.luoma@sok.fi
044 730 5223
Pekka Lehtinen automyyjä pekka.lehtinen@sok.fi
Samu Halttu automyyjä samu.halttu@sok.fi
Joona Mielityinen automyyjä joona.mielityinen@sok.fi
Nico-Antti Nikulainen automyyjä nico-antti.nikulainen@sok.fi
Tero Hellman vaihtoautopäällikkö tero.hellman@sok.fi
Marja Järvenkylä autosihteeri marja.jarvenkyla@sok.fi

075 3040 5251

Yritysmyynti

Aukioloajat
Ma-Pe 09.00-18.00
La 10.00-14.00
Puhelin
075 3040 5210
Raimo Lehtinen automyyjä raimo.lehtinen@sok.fi
050 307 1544
Sami Sarjula myyntipäällikkö sami.sarjula@sok.fi

044 0405 322

Rahoitus

Aukioloajat
Ma-Pe 09.00-18.00
La 10.00-14.00
Puhelin
075 3040 5210

Huolto

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelin
075 3040 5230
Pekko Laakso huoltoneuvoja pekko.laakso@sok.fi
075 3040 5237
Jukka Mäyrä huoltoneuvoja jukka.mayra@sok.fi
050 077 7715
Ville Teittinen huoltoneuvoja ville.teittinen@sok.fi
Anssi Hakkarainen jälkimarkkinointipäällikkö anssi.hakkarainen@sok.fi
050 409 1382

Korikorjaamo

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelin
075 3040 5230
Kimmo Sundström korikorjaamo kimmo.sundstrom@sok.fi
075 3040 5233

Varaosat ja lisävarusteet

Aukioloajat
Ma-Pe 07:30-17.00
Puhelin
075 3040 5230
Ismo Romström varaosat ismo.romstrom@sok.fi
075 3040 5236
Rami Varonen varaosat rami.varonen@sok.fi
075 3040 5231
Kim Kavonius varaosat kim.kavonius@sok.fi
075 3040 5239
Anssi Hakkarainen jälkimarkkinointipäällikkö anssi.hakkarainen@sok.fi
050 409 1382
Teemu Kärki varaosat teemu.karki@sok.fi

075 3040 5238

Hallinto

Aukioloajat
Ma - Pe 09:00 - 17:00
Puhelin
075 3040 5200
Petteri Heiskanen autotalonjohtaja petteri.heiskanen@sok.fi
0440 503 403

Asiakaspalvelu

Aukioloajat
Ma-Pe 09:00-18.00
La 10:00:14:00
Puhelin
075 3040 5200